Życie towrzyskie i jakiekolwiek

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 31 z 35

Warchlaczek GOŚĆ 10-12-10 18:43

Rebeko może my rzeczywiscie powinnysmy sie udać do kościoła ale byłby ubaw co? Tiki nam proponuje spowiedź przecież my nawet rozgrzeszenia nie dostaniemy hahahahahaha. Pani Rebeczko jesteś bohaterką zygi nas szpieguje hahahahahaha i co nam zrobisz?

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 10-12-10 19:03

Pani Rebeko może rzeczywiście wybierzemy sie do kościoła ale bedzie ubaw hahahahaahaha. Do spowiedzi to raczej nie bo rozgrzeszenia i tak nie dostaniemy. U nas w kościele wierni czytają ewangelie a ksiądz gra na gitarze.

Odpowiedz Cytuj
Www GOŚĆ 10-12-10 19:34

Ty prosta dziewucho oprócz Ewangelii są jeszcze inne księgi Bibli które czytają właśnie wierni a Ewangelie czyta u Nas tylko ksiądz-to jest to czytanie podczas którego wszyscy stoją. Prościej już się nie da tego wytłumaczyc. Nie masz pojęcia o przebiegu Mszy Świetej. Idz do szkoły nieuku!!! Nic dziwnego że nie chcesz napisac kim jesteś.

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 10-12-10 19:36

Tak dla wiadomosci warchlaczka kopii moj stary nigdy nie wraca pijany on cały czas w domu siedzi i nigdy nie trzeźwieje hahahahahaha. A na terapie sie nie wybieram bo żaden specjalista mi nie pomoże. Jeszcze sie taki nie urodził który by mi dogodził hahahaha.

Odpowiedz Cytuj
Www GOŚĆ 10-12-10 19:40

Już wiemy w czym tkwi problem warchlaka nikt jej jeszcze nie dogodził ha,ha,ha dlatego taka sfrustrowana jest ha,ha,ha,ha zamiast na forum wchodzic to zaloguj sie na SYMPATI albo cos takiego i umów sie z czarnoskórym. TEN CI DOGODZI HA,HA,HA,HA

Odpowiedz Cytuj
;) GOŚĆ 10-12-10 20:26

To się nazywa czytanie słowa Bożego W. i R. HA HA! , ale ludzie z tak plytkim rozumem nie rozrozniaja niczego, przez co nazywaja sie jak sie nazywaja na tym forum bo w oczy to by moze zakolila prawda, tylko ze w oczy tu nikt nie chce powiedziec z tego co ja wiem HAHA , a to jest wielka roznica.. ale kazdy jest inny ;D

Odpowiedz Cytuj
Tiki GOŚĆ 10-12-10 21:34

Pani W. powinna być Pani bardziej konsekwentna, bo się Pani trochę mota w wypowiedziach. Raz czytamy, że mąż pijany wrócił do domu, za chwilę czytamy, że mąż cały czas siedzi w domu i nie trzeźwieje.Wypowiada się Pani na temat ubioru jakiejś dziewczyny, wystroju kościoła i zachowania księdza a dzisiaj twierdzi Pani, że jeśli się wybierzecie z R. do kościoła, to będzie ubaw.Po pierwsze, jeśli tam nie bywacie, to Wasze wypowiedzi są wyssane z palca lub nieprawdziwe, lub są to powtarzane plotki. Plotka jak wiemy żyje własnym życiem i każdy od siebie coś do niej dodaje. Jeśli dodałyście sporo, to okaże się, że w Waszym kościele jest wszystko jak należy tylko Was tam nie ma. Po drugie obraża Pani moje uczucia mówiąc, że jeśli pójdziecie do kościoła, to będzie ubaw.Kim Pani jest, że chce Pani iść do kościoła dla „ubawu”? Tak nie pisze osoba wierząca.Myślę, że gdybyście poszły do spowiedzi, to dostałybyście rozgrzeszenie, ale konieczny jest oczywiście żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy, czyli jeśli ktoś kłamie, to po spowiedzi przestaje to robić a jeśli nie przestaje, to spowiedź jest nieważna. To taki „układ” z Panem Bogiem – On nam wybacza a my robimy wszystko, żeby Go nie zawieść.

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 11-12-10 10:23

Tiki udajesz takiego mądrego tylko szkoda że nie zauważyłeś że na forum pojawia sie też warchlaczek kopia. A co do tego ubioru tej dziewczyny to niestety to nie są plotki sama widziałam i dlatego odechciało mi sie chodzić do kościoła. Mam dla ciebie dobrą rade po co marnujesz pieniądze na internet lepiej wyslij je do szatana z rozgłośni toruńskiej jemu sie brdzie przydadzą.

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 11-12-10 10:42

www napisałabym ci kim jestem ale po co jeszcze oczy by Ci wylazły i niewidoma byś była. I nie obchodzą mnie Wasze kościelne obrzędy. Ale ciesze sie bardzo że pomogłam ożywić to wasze forum. Troszke prowokacji i od razu Skarszewiacy sie pobudzili.

Odpowiedz Cytuj
Tiki GOŚĆ 11-12-10 11:46

Do Pani Warchlaczek. Pisała Pani, że gdy Pani sprząta ulice, to słucha Niemena. Proponuję by przy kolejnym zamiataniu posłuchała Pani największego jego przeboju „Dziwny jest ten świat”(dla przypomnienia muzyka i słowa Czesław Niemen). Szczególne proszę się wsłuchać w słowa tej piosenki (muzyka jest śliczna, ale Pani powinna się skupić na tekście). Polecam drugą zwrotkę, gdzie autor tekstu śpiewa „A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem”. Ja uwielbiam ten kawałek: „Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim.”. A słowa: „Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie” są jakby pisane dla Pani. Moim zdaniem jest to piosenka, której każdy z nas od czasu do czasu powinien posłuchać.PS Nie chcę Pani rozczarować, ale jestem kobietą.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://skarszewy.istrefa.com

istrefa gmina Skarszewy | istrefa powiat starogardzki | istrefa pomorskie | istrefa Polska

Skarszewy - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat starogardzki, województwo pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 83-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem