Życie towrzyskie i jakiekolwiek

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 29 z 35

KUBA GOŚĆ 03-12-10 20:27

Patrz, jak się zasmucił.Nie wiedział, że dom może na zawsze porzucił.

Odpowiedz Cytuj
FREJ GOŚĆ 03-12-10 20:28

Nasz Jacek musiał żonę zostawić w połogu,A nie płacze

Odpowiedz Cytuj
FEL GOŚĆ 03-12-10 20:28

Ma płakać? owszem - chwała Bogu.Jeśli powije syna, przyszłość mu wywieszczę -Daj mi no rękę - jestem trochę chiromanta,Wywróżę tobie przyszłość twojego infanta.(patrząc na rękę)Jeśli będzie poczciwy, pod moskiewskim rządemSpotka się niezawodnie z kibitką i sądem;A kto wie, może wszystkich nas znajdzie tu jeszcze -Lubię synów, to nasi przyszli towarzysze.

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 03-12-10 20:52

Wiesz co kopio wszystkich? Bądz sobie kim chcesz ale to świadczy tylko o twoim braku szacunku i godności do samego siebie. Wydaje mi sie że ty sam nie wiesz kim jesteś nie potrafisz sie określić i tu jest twój problem. żerujesz na osobowościach innych. Żal mi ciebie.

Odpowiedz Cytuj
GIL28 GOŚĆ 03-12-10 21:01

W niedziele druga tura,pan Kazimiarz P. poparł obecnego Burmistrza takze wiadomo kto wygra.

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 04-12-10 17:36

Przemyślałam pewne rzeczy, przeczytałam wpisy na forum i stwierdziłam, że muszę przeprosić. Chcę przeprosić forumowiczów za to, że pisałam na tym forum o rzeczach, które chyba nikogo po za Rebeką nie interesują. Chcę również przeprosić za to, że chyba troszeczkę naśmiewałam się z Was - Skarszewiaków. Narzucanie naszych tematów i twierdzenie, że inne wypowiedzi są zupełnie niezwiązane z tym forum, było naszym błędem, za które jeszcze raz przepraszam. Prawda jest taka, że to jest Wasze forum, Wasze miasto, Wasze problemy i Wasze wydarzenia kulturalne. Uważałyśmy z Rebeką to forum za „swoje”, ale ignorowanie naszych wypowiedzi i wstawianie fragmentów lektury dla maturzystów powinno nam dać do myślenia, że nikt nas tutaj nie chce a tematyka tego forum powinna dotyczyć tylko i wyłącznie Skarszew.

Odpowiedz Cytuj
Kocica GOŚĆ 07-12-10 12:00

Wybory wygrał pan Skalski. Tyle było spekulacji a tu proszę trzecia kadencja. Poparcie ponad 60%. Mnie taki wynik pasuje. Uważam, że w czasie jednej kadencji niewiele się zrobi. Trzecia daje ogromne możliwości.

Odpowiedz Cytuj
Afrodyta GOŚĆ 07-12-10 12:35

Też popierałam obecnego Burmistrza.Wczoraj w Skarszewach już szósty raz dzieciaki miały okazję spotkać Św.Mikołaja ze swoją świtą. Miło było popatrzeć i posłuchać tego uroczego ho ho ho. Największą radość miały oczywiście dzieci i ... osoby starsze. Do tych ostatnich niestety nie zawsze przychodzi Mikołaj a szkoda, bo radością z upominków dorównują dzieciom.

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 07-12-10 21:51

Ty durna kopio warchlaczka ja nigdy nikogo nie przepraszam i nie wycofuje sie. Jak chcesz wiedzieć to forum jest ks Jacka moje i Rebeki. A pozatym my z Rebeka jesteśmy samowystarczalne i jak ktoś nie chce czytać naszych wypowiedzi nie musi. Ale chyba nie zauważyłeś że jak my zaczęłyśmy tu pisać i jak była jeszcze pani Łinda to forum było na wymarciu hahahahahaha. Nikt tu nawet nie zaglądał. A tak w ogóle to w Skarszewach żadko neta mają a teraz po wyborach to nie mają o czym pisać.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://skarszewy.istrefa.com

istrefa gmina Skarszewy | istrefa powiat starogardzki | istrefa pomorskie | istrefa Polska

Skarszewy - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat starogardzki, województwo pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 83-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem