Życie towrzyskie i jakiekolwiek

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 35

Ktoś GOŚĆ 28-03-10 15:26

A spodobały Ci się jego kazania?

Odpowiedz Cytuj
Hacel GOŚĆ 28-03-10 19:39

No własnie nie za bardzo...Bo on mówi dużo i nie na temat. I częto mam problem żeby je zrozumieć. A wam jak się podobają (podobały) jego kazania? I robił cos u was w parafi? Możecie powiedzieć cos więcej na jego tamat???

Odpowiedz Cytuj
Ktoś GOŚĆ 29-03-10 20:45

Z tym rozumieniem kazań to też czesto mam problemy. Nie wiem jak inni ludzie to odbierają, ale jakoś tak nie ciekawie. Przynajmniej moi znajomi twierdzą tak samo ja Ty. Stosunek do młodzieży, narazie nie zbyt zauważalny.A w Parafi to według mnie dużo robi. Zawsze tam zbiera na coś pieniądze, które próźniej konkretnie przedestawia na co wydaje. Z tym to jest jak najbardziej wporządku.Ale zastanawia mnie dlaczego jesteś tak nim zaineresowana(y) skoro Ci sie nie podobało???

Odpowiedz Cytuj
Hacel GOŚĆ 02-04-10 15:03

Może ktoś jeszcze by się wypowiedział na temat Księdza Jacka???

Odpowiedz Cytuj
...jaa GOŚĆ 28-04-10 0:24

Według mnie to kazania są świetne, pełne refleksji. Mozna naprawde zastanowic sie nad samym soba. nie rozumiem jednak zainteresowania jego osoba. kazdy ksiadz ma jakies wady.. jeszcze nigdy nie bylo tak,zeby wszyscy mowili "super ksiadz"//zawsze sa ludzie, ktorym cos przeszkadza.. oczywiscie szanuje. tylko chcialbym uslyszec wiecej argumentow.

Odpowiedz Cytuj
Taka sobie ja GOŚĆ 02-05-10 21:40

No, ja tez uwazam ze kazania zupelnie nei na temat. wszystko dobrze by bylo, gdyby troche wiecej na temat

Odpowiedz Cytuj
Kamila g GOŚĆ 17-05-10 12:43

Wracając do życia kulturalnego to niedaleko Skarszew (STG) dzieje się trochę. Otwarta została nowa czytelnia biznesowa. Świetna sprawa dla studentów marketingu, zarządzania, ekonomii, psychologii itp. Znaleźć tam można poza książkami prasę codzienną, e-booki (nowostka) i stanowiska komputerowe z netem. I to wszystko bezpłatnie :-) Polecam, pisałam esej na temat reklamy i bardzo mi to miejsce pomogło. Podaje adres Starogard ul. Kościuszki 27, pok. 11. To w budynku Galerii Szwarc, wejście od strony kina :-) Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Sss GOŚĆ 19-05-10 23:27

Zgodzę się z tym, że w parafi robi sporo, zbiera pieniądze itp. i zawsze się rozlicza z tego ile i na co przeznaczył, co uważam jest w porządku. Czasem nawet jakiś wyjazd zorganizuje wiec spoko . Nawet coś tam próbuje z młodzieżą robić. A co do kazań to bywa róznie.

Odpowiedz Cytuj
Hilo GOŚĆ 19-05-10 23:47

Co do wyjazdów to raz do roku mu się zdarzy coś zorganizować. A co do kazań to nie są takie złe, tylko mam wrażenie, że czegoś tam brakuje takiego głównego wątku. Bo ksiądz jakby poruszał kilka tematów na raz jakoś mało powiązanych ze sobą i robi się taka plątanina.

Odpowiedz Cytuj
Zuzu GOŚĆ 19-05-10 23:51

Ja tam nic nie mam do niego nawet go za bardzo nie znam a poza tym on chyba nie lubi młodzieży. Kazania są spoko. A co do wycieczek hilo to ksiądz ich nie organizuje tylko pewna pani z Rekowa.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://skarszewy.istrefa.com

istrefa gmina Skarszewy | istrefa powiat starogardzki | istrefa pomorskie | istrefa Polska

Skarszewy - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat starogardzki, województwo pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 83-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem