Życie towrzyskie i jakiekolwiek

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 17 z 35

Agniś GOŚĆ 11-11-10 18:12

A ja wolałabym kogos nowego,bedzie sie bardziej staral bo wszyscy będą mu na rece patrzec obecni rzadzacy znaja sie ze wszystkimi i wiedza z kim jak zagadac.

Odpowiedz Cytuj
Zośka GOŚĆ 11-11-10 22:41

Widze poparcie na obecnego burmistrza i na mlodego kandydata a nikt nie jest za p.Kazikiem?

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 12-11-10 11:40

Ochocho widze że w Skarszewach wczoraj neta mieli. No w końcu święto było hahahahaha. Pani Reboko a co pani myśli o dowcipach księdza J? Bawi sie w Karola Strasburgera ale troche kiepsko mu to wychodzi>

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 12-11-10 12:22

A tematów do rozmów mają co niemiara hahahahahahaa. A pani Marta jaka chodząca mądrość "wszyscy obiecują lepsze jutro a po wyborach wraca stare" hahahahahaha. Ciekawa jestem jakby pani została burmistrzem czy by było lepsze jutro - akurat. Oni wszyscy robią to dla pieniędzy a nie dla pani lepszego jutra. Ale naiwni idą głosować.

Odpowiedz Cytuj
Aftodyta GOŚĆ 12-11-10 13:06

Pani Marto ma pani rację, że wszyscy obiecują, ale takie są właśnie kampanie wyborcze. Za obecnym burmistrzem przemawiają czyny. Przez te dwie kadencje dużo dobrego zrobił. Wielu rzucało mu kłody pod nogi a on robił swoje i się nie załamywał. I oto chyba chodzi. Boję się, że gdy nastanie "nowy", to zamim się rozezna w sytuacji, to minie połowa kadencji.

Odpowiedz Cytuj
Daria GOŚĆ 12-11-10 13:30

No właśnie, ciekawe to: nikt nie jest za Panem Kazikiem. A może się okazać, że to najpoważniejszy kandydat.

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 12-11-10 14:18

Dzisiaj też neta macie? hahahaha

Odpowiedz Cytuj
Tedi25 GOŚĆ 12-11-10 17:18

Tak, Pan Kazimierz ma doświadczenie w kandydowaniu, tylko brakuje mu porządnej kampanii wyborczej. Pewnie gdyby w ostatnich wyborach - na dogrywce - lepiej się pokazał, wygrałby wybory.Mamy trzech kandydatów i szkoda, że wśród nich nie ma żadnej kobiety. Myślę, że mogłaby mieć wielką szanse wygrać.

Odpowiedz Cytuj
Afrodyta GOŚĆ 12-11-10 17:53

Kiedyś burmistrzem była śp. pani Basia Karaczyńska. Była dobrym gospodarzem miasta. Za jej rządów miasto po okresie szarości socjalistycznej zaczęło lepiej wyglądać - pokazały się kwiaty, chodniki na rynku zamieniono na polbruk, pomalowano kamienice na rynku. Trzeba jednak przyznać, że obecne władze miasta też dbają o to by ucieszyć oczy kobiet lubiących takie detale jak kwiaty. Z tego, co wiem zlecono dbałość o trawniki i kwietniki podopiecznym pani Gemba z Ośrodka dla osób z upośledzeniem umysłowym i uważam, że to był świetny pomysł gdyż nie tylko zyskał na tym wizerunek miasta, ale również młodzi ludzie poczuli się potrzebni i docenia się ich wkład w to by miasto pięknie wyglądało.

Odpowiedz Cytuj
Agniś GOŚĆ 12-11-10 19:00

No racja p.Karaczyńska była świetnym gospodarzem i może faktycznie brakuje kandydata kobiety szkoda że nikt nie kandyduje było by pare kobiet które świetnie nadawały by sie na to stanowisko.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://skarszewy.istrefa.com

istrefa gmina Skarszewy | istrefa powiat starogardzki | istrefa pomorskie | istrefa Polska

Skarszewy - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat starogardzki, województwo pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 83-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem