Życie towrzyskie i jakiekolwiek

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 15 z 35

Rebeka GOŚĆ 08-11-10 15:03

Witam moja przyjaciolke dawno mnie nie bylo no bo wiecie mpraca dom...itd.co tu sie dzieje na tym forum?ludzie kochani....pani warchlak to powinna tu byc prezydentem forum...a co wy sie czepiacie mojej przyjaciolki jest najmadrzejsza z was tu wszystkich i nie zycze sobie jej obrazania bo bedziecie miec ze mna doczynienia

Odpowiedz Cytuj
Rebeka GOŚĆ 08-11-10 15:50

No jak to dobrze ze na pania trafilam...no z tym netem to chyba racja bo widzita jak jest pisza glupoty i net poszedl z dymem tak mi sie wydaje i dobrze

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 08-11-10 16:18

Mieli neta 29 i 30 października hahahahahaha.

Odpowiedz Cytuj
Warchlaczek GOŚĆ 09-11-10 10:47

Pani Rebeko wymyśliłam fajną piosenke specjalnie dla pani. J. z gitarą byłby dla Rebeki parą lalalalalala. A pani zaśpiewa tak: Graj chłopaku graj,Czy to mi się śni?To więcej niż miłośćGraj chłopaku graj,Wejdę na dachI będzie nam miło

Odpowiedz Cytuj
Kocica GOŚĆ 09-11-10 19:11

Słyszeliście, że nasz burmistrz został kawalerem Orderu Odrodzenie Polski? To wielki zaszczyt nie tylko dla niego, ale też dla nas. Trzeba przyznać, że niewiele gmin może się pochwalić tym, że ma Kawalera. Uważam, że ten zaszczyt słusznie mu się należy. Dużo zrobił dla naszej gminy i dla WOPR. Prawdziwy z niego człowiek renesansu. Potrafi się bardzo zaangażować w to co robi.

Odpowiedz Cytuj
Puma GOŚĆ 09-11-10 19:16

Słyszałam, słyszałam. Nie tylko on został odznaczony. Mnie ujęło to, że Wiesław Brzoskowski dostał złoty Krzyż Zasługi. Zawsze byłam pod wielkim wrażeniem jego pasji do historii. Sama wielką entuzjastką tego przedmiotu nie byłam, ale potrafię docenić czyjeś zaangażowanie. Pan Brzoskiwski wydał wiele książek na temt naszego miasta i gminy. Bardzo ciekawe publikacje. Widać, że ma "chłop" serce do Skarszew.

Odpowiedz Cytuj
Kocica GOŚĆ 09-11-10 19:18

Masz rację Pumo. Pan Brzoskowski jest jednym z tych mieszkańców Skarszew, którym dobro miasta, w tym jego historia leżą na sercu. Jest też znanym społecznikiem.

Odpowiedz Cytuj
Ryś GOŚĆ 09-11-10 19:24

Cześć dziewczyny. Uzupełnię wasze wiadomości. Posypały się te odznaczenia na naszą gminę. Obok burmistrza i dyrektora stanęli też duchowni - proboszcz z Pogódek oraz były proboszcz z Godziszewa dostali brązowe krzyże załugi. Wiele gmin może nam zazdrościć, że mamy u siebie tak załużonych ludzi. No i miło, że dostrzegają nas wyżej.

Odpowiedz Cytuj
Puma GOŚĆ 09-11-10 19:25

Rysiu jesteś dobrze poinformowany.

Odpowiedz Cytuj
Nina GOŚĆ 09-11-10 19:30

No racja kilka ksiązek o Skarszewach wyszło i okolicach Skarszew i to bardzo dobrych książek ze świetnymi ilustracjami. I mamy wiecej ludzi mądrych ,ktorzy mają szeroką wiedze na temat Skarszew,niestety nie zostali odznaczeni. Gratulacje dla naszego Burmistrza za takie wyróżnienie.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://skarszewy.istrefa.com

istrefa gmina Skarszewy | istrefa powiat starogardzki | istrefa pomorskie | istrefa Polska

Skarszewy - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat starogardzki, województwo pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 83-250


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem